هوشمند سازی و اتوماسیون – لیست محصولات

سامانه خزانه هوشمند برنج و پرورش نشاء

خزانه هوشمند با در نظر گرفتن پارامترهای کلیدی، نور، دما و رطوبت باعث رشد بهتر برنج در زمان کوتاهتر می شود. این تکنولوژی با در نظر گرفتن دمای محیط شروع به تهویه آنجا می نماید؛ در صورت بالا بودن دمای خزانه با ارسال هشدار شروع به تهویه سرد می نماید که در این تهویه با روشن شدن پمپ، آب سرد(۱۷ درجه)از طریق چاه وارد خزانه شده و باعث خنک شدن محیط می شود. تهویه برای پایین بودن دما نیز انجام می شود و مجددا با ارسال هشدار در صورت کاهش دما، لامپ های UV تعبیه شده در خزانه روشن و باعث تعدیل دمای محیط ، و همچنین تنظیم نور خزانه میشود.
لازم بذکر است که لامپ های UV موجود در خزانه سبب رشد بهتر گیاه و همچنین از بین رفتن باکتری های نظیر قارچ نیز می شوند و در ادامه با رشد سریع تر و منظم تر محصول شاهد افزایش بازدهی در کوتاه ترین زمان ممکن خواهیم بود.

طراحی و ساخت گلخانه هوشمند و کنترل آن توسط نرم افزار

به بیانی دیگر گلخانه خود یک اکوسیستم کوچک است که در آن شما مشخص خواهید کرد که گیاهان چقدر آب، غذا، نور، رطوبت، حرارت و … دریافت کنند تا بهره وری بهتری داشته باشند. به منظور اطمینان از کنترل این شرایط و عدم آسیب رسیدن به گیاهان و سرمایه تان می توانید کنترل آن ها را هوشمند کنید. هوشمندسازی در عملکرد گلخانه قطعا” باعث کاهش ریسک، افزایش بهره وری و کیفیت محصولات، کاهش هزینه ها و صرفه جویی در مصرف منابع خواهد شد. در مجموع، سیستم مدیریت هوشمند گلخانه با تحت کنترل قرار دادن تمام شرایط اقلیمی موجود در گلخانه از طریق مدیریت تجهیزات گلخانه ، امکان ایجاد یک اقلیم ایزوله را به منظور رشد مناسب گیاه فراهم می کند.

طراحی و ساخت کنترل هوشمند پمپ آب کشاورزی توسط سامانه پیامک و نرم افزار

سیستم آبیاری هوشمند سیستمی است که میتواند با برنامه هایی که از قبل برای آن بطور ثابت یا از طریق کاربر تعریف میشود ، گیاه یا گیاهانی را در هر نوع زمین متناسب با نوع نیاز آن گیاه آبیاری کند . به طور شما می‌توانید با کمک دستگاه های هوشمند سازی ، کنترل پمپ چاه باغ تان را از راه دور انجام دهید و کنترل آبیاری را از راه دور در دست بگیرید.