طراحی و ساخت پهپادهای سم‌پاش و کودپاش

تیم فنی و مهندسی ابررایانه طبرستان با بهره‌گیری از نیروی‌های متخصص و مجرب، فرآیند طراحی و ساخت انواع پهپادها را با استفاده از امکانات بومی و نیاز حداقلی به تامین کنندگان خارجی به انجام می‌رساند.

شرکت ابررایانه طبرستان مفتخر است برای اولین بار در ایران امکان طراحی و ساخت انواع پهپادهای سم‌پاش و کودپاش را به صورت کاملا سفارشی و متناسب با نیاز کاربران فرآهم نموده است. در این راستا با ارائه مشاوره‌های تخصصی توسط تیم تحقیق و توسعه، نیازمندی‌های کاربران کشف شده و فرآیند طراحی و ساخت با نظارت مستقیم مشتریان عزیز صورت می‌پذیرد.

پهپادهای سنجش از دور

سنجش از دور عبارت است از بدست آوردن اطلاعات از سطح زمین و سطح دریاها با استفاده از تصاویر اخذ شده از فراز آنها، با استفاده از بخش‌هایی از طیف الکترومغناطیس که از سطح زمین تابیده یا بازتابیده شده‌اند. در نسل‌های اولیه سیستم‌های سنجش از دور از هواپیماهای سرنشین‌دار برای ثبت و ضبط چنین تصاویری استفاده می‌شد. امروزه با پیشرفت تکنولوژی پهپاد‌ها، گزینه‌ بسیار کاربردی و ارزان قیمتی در دسترس محققات در زمینه جمع‌آوری اطلاعات از سطح زمین و بررسی پدیده‌های کشاورزی و محیطی فراهم گردیده است.

محصولات تولیدی مجموعه چاربیدار با توجه به استفاده از آخرین تکنولوژی‌های روز دنیا، امکان نصب و کنترل از راه دور انواع تجهیزات سنجش از دور را تاوزن ۳۰ کیلوگرم فراهم آورده است. همچنین با توجه به نوع نیاز کاربران امکان ایجاد تغییرات دلخواه در در بدنه و سامانه‌های کنترل و ناوبری نیز امکان پذیر است.

آموزش پرواز

ما شما را تنها نخواهیم گذاشت. یکی از خدمات رایگان مجموعه چاربیدار، آموزش اصول کار و پرواز پهپادها به منظور حصول اطمینان از توانایی کابران در استفاده صحیح از این وسیله پرنده است. بدین منظور مشتریان عزیز می توانند با شرکت در کلاس های آموزشی این مجموعه از آموزش های ارائه شده توسط مختصصان بهره مند شده و  با خیالی آسوده لذت پرواز را تجربه نموده و با گام هایی مطمئن قدم در راه استفاده از این وسیله گذارند.